0
Nie masz produktów w koszyku.

0

Witamy w naszym sklepie i życzymy udanych zakupów!

Inwentaryzacja w firmie Cerrad.
W dniach 3.12-9.12 w firmie Cerrad odbędzie się inwentaryzacja. Zamówienia wymagające sprowadzenie towaru z fabryki będą realizowane po 10.12. Towar ze stanów magazynowych będzie wysyłany na bieżąco.

Lumina

Lumina

Lumina - liczy się minimalizm

Kolekcja Lumina marki Nowa Gala to gresowe, mrozoodporne płytki utrzymane w nowoczesnej stylistyce. Mają bardzo wszechstronne zastosowanie począwszy od salonu, kuchni czy łazience, a skończywszy na miejscach użyteczności publicznej czy zewnętrznych tarasach. Kolekcja jest utrzymana w kolorystyce biało-szaro-czarnej, a bardzo interesującym uzupełnieniem gamy kolorystycznej jest nietuzinkowa czerwień, która w połączeniu z pozostałymi kolorami, nada każdemu pomieszczeniu wyrazistości i charakteru. Płytki Lumina posiadają jednolitą kolorystykę, bez żadnych widocznych wzorów, oraz są dostępne z dwoma sposobami wykończenia powierzchni - tradycyjnym matowym natura, oraz bardziej nowoczesnym lapatto, które nada pomieszczeniom delikatnego blasku. Prostota i minimalizm kolekcji Lumina w połączeniu z czerwonym akcentem kolorystycznym, doskonale sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach, a zwłaszcza w dużych i otwartych przestrzeniach nowoczesnych apartamentów czy loftów.

Kolekcja Lumina dostępna jest w 2 formatach: 59,7x59,7 oraz 29,7x59,7. Uzupełnieniem do płytek bazowych są nowoczesne dekoracje, listwy oraz mozaika.

Produkty 1 do 12 z 31

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatka  Lista 

Produkty 1 do 12 z 31

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatka  Lista