0
Nie masz produktów w koszyku.

0

Sklep z materiałami wykończenia wnętrz | Infolinia: 727-011-707

Stone Master

Stone Master – poczuj bliskość natury

Marka Stone Master jest symbolem naturalności i prostego spojrzenia na kamień dekoracyjny. Doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważny jest dla każdego człowieka bliski kontakt z naturą. Dlatego misją Stone Master jest dostarczenie Klientom nie tylko produktów wysokiej jakości, ale również rozwiązań, które pozwolą im poczuć bliskość natury każdego dnia. Marka Stone Master oferuje wzornictwo inspirowane kamieniem, drewnem oraz materiałami przetworzonymi przez człowieka w postaci cegieł. Dzięki starannie dobranej kolekcji, wybór odpowiedniego kamienia elewacyjnego Stone Master nie będzie stanowić żadnego wyzwania. Z jednej strony, Klienci nie mają do czynienia ze zbyt skąpym wyborem, z drugiej zaś nie zostaną przytłoczeni nadmiarem niepotrzebnych opcji.

Produkty 1 do 12 z 81

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka  Lista 

Produkty 1 do 12 z 81

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka  Lista 

Stone Master – retro brick

Stone Master Retro Brick to unikalna i stylowa linia płytek elewacyjnych, która przenosi w czasie i pozwala poczuć ducha dawnych lat. Zainspirowane charakterystyczną cegłą z minionych epok, płyty w nowoczesnej odsłonie zaskakują swoją uniwersalnością i designem. Tworzą modernistyczne, industrialne i minimalistyczne wnętrza. Są mrozoodporne, dlatego nadają się również na elewację budynku. 

Kamień elewacyjny to tylko jeden z naszych produktów. Oferujemy również inne materiały wykończeniowe. Posiadamy na przykład płytki ceramiczne do łazienki.