0
Nie masz produktów w koszyku.

0

Sklep z materiałami wykończenia wnętrz | Infolinia: 727-011-707

LaMania Home

Produkty 1 do 12 z 61

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka  Lista 

Produkty 1 do 12 z 61

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka  Lista 

PROJEKT CERRAD x LA MANIA HOME


Podczas Targów Cersaie w Bolonii w 2021 roku zaprezentowano koncept nowego projektu Cerrad i La Mania Home. Marki nawiązały współpracę z inicjatywy Aleksandra Przetakiewicza, Prezesa La Manii. W ramach wspólnego brandu powstały 4 kolekcje płytek gresowych: Brazilian Quartzite, Ceppo Nuovo, Modern Concrete, Marmo Thassos/Morocco, inspirowanych pięknem otaczającego świata, w kilku formatach, wariantach kolorystycznych i o różnych powierzchniach. Wśród nich slaby w wymiarze 120 x 280 cm i grubości 6 mm o autorskim wzornictwie i unikatowym wykończeniu powierzchni – lappato silky cristal.

Ambasadorką Projektu jest Joanna Przetakiewicz, businesswomen, dyrektor kreatywna i założycielka domu mody La Mania, która podczas specjalnej prezentacji nowych kolekcji opowiadała uczestnikom Cersaie o inspiracjach, sztuce, o wyzwoleniu z rutyny zwykłości i codzienności. Wskazywała też na istotę znaczenia jaką w budowaniu ogólnoświatowych trendów ma połączenie światów mody i designu.

Wśród najnowszych propozycji Cerrad x La Mania Home znalazły się kolekcje:

Brasilian Quarzite, która odkryje rożne oblicza. Cztery warianty kolorystyczne i różnorodność formatów raz zaskoczą energią rodem z barwnego karnawału w Rio, innym razem ukoją eleganckim chłodem wypoczynku w cieniu palm. Żywiołowa, ale pełna klasy. Wyrazista, a pełna harmonii. De nada!

Thassos Marmo, dzięki której stworzysz pałacowe wnętrze śródziemnomorskiej rezydencji w samym sercu rodzimego klimatu. Elegancja, która nie przytłacza i sprawia, że wnętrze oddycha przestrzenią. Jedna barwa, mnogość formatów, bezapelacyjny zachwyt. Parakalo!

Modern Concrete o strukturach zmiennych jak natura Nowego Jorku, dająca niczym nieograniczone możliwości aranżacyjne. Z klasą, ale nowocześnie. Minimalistycznie, ale imponująco. There you go!

Ceppo Nuovo w czterech zachwycających barwach, wielu formatach – dziś możesz poczuć się jak artysta. Twórz, kreuj, stąpaj po niej jak po wybiegu i zaproś do domu nieco mediolańskiego sznytu! Non c’e di che!