0
Nie masz produktów w koszyku.

0

Sklep z materiałami wykończenia wnętrz | Infolinia: 727-011-707

Pergo

Pergo wynalazło panele laminowane, aby każdy mógł cieszyć się wytrzymałością i pięknem w każdym pomieszczeniu. Dzięki temu te odporne na zużycie podłogi, idealnie nadają się do zabawy z dziećmi, tarzania się z psem po podłodze lub tańczenia do swojej ulubionej muzyki. Nasze panele laminowane są bardzo trwałe i gotowe na wszystko, co przydarzy się w codziennym życiu. Jeśli jednak potrzebujesz sprawdzonej dodatkowej ochrony, możesz wybrać nasze podłogi z kolekcji PRO.

Dzięki podłodze laminowanej Pergo nie musisz się martwić, że zostawisz otwarte okno w kuchni w deszczowy dzień lub że dzieci wyleją wodę na podłogę. Podłogi laminowane dobrze nadają się do montażu w salonach i korytarzach. A to dlatego, że nasze podłogi laminowane są wodoodporne. Jeśli chcesz więc mieć podłogę, o którą nie musisz się martwić, postaw na laminat Pergo.

Dzięki opracowanej przez nas technologii AquaSafe wszystkie podłogi laminowane Pergo mają powierzchnię w 100% wodoszczelną* na całej głębokości aż do fazowania. Zapobiega to przedostawaniu się wody do podłogi. AquaSafe zapewnia również inne korzyści, takie jak bardzo łatwe czyszczenie podłogi i doskonała ochrona przed większością rodzajów plam. Poza tym wszystkie laminaty Pergo objęte są nawet 15-letnią gwarancją na wodoodporność.

Produkty 1 do 12 z 28

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatka  Lista 

Produkty 1 do 12 z 28

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatka  Lista