0
Nie masz produktów w koszyku.

0

Sklep z materiałami wykończenia wnętrz | Infolinia: 727-011-707

Deski sedesowe

Deski sedesowe powinno się dobierać do kształtu i rozmiaru miski WC. Co jeszcze jest istotne przy wyborze klapy do sedesu? Z pewnością komfort i wygoda korzystania — zapewnią je deski wolnoopadające wyposażone w specjalny zwalniający mechanizm. Zobacz, jakie zalety mają deski WC wolnoopadające.

11 produkt(ów)

Siatka  Lista 

11 produkt(ów)

Siatka  Lista 

Deski WC — najpopularniejsze rodzaje

Najczęściej wybierane rodzaje desek WC do łazienki to:

  • deska sedesowa uniwersalna,

  • deska wc wolnoopadająca (inna zamiennie stosowana nazwa to deska samoopadająca),

  • podgrzewana deska sedesowa.

Prym wśród wyżej wymienionych wiodą deski samoopadające. Wśród modeli dostępnych na rynku są klapy do wc na każdą kieszeń, dopasowane do różnych rodzajów misek.

Deski wolnoopadające — zalety stosowania

Coraz częściej decydujemy się na deski wolnoopadające — to niezwykle wygodne rozwiązanie, które nie tylko ogranicza hałas, ale też zapobiega szybszemu zużyciu i zniszczeniu deski WC

Mechanizmy cichego opadania, w które wyposażone są klapy wolnoopadające, funkcjonują dzięki odpowiedniemu systemu amortyzacji. Ten sprawia, że klapa wolnoopadająca opada powoli i niemal bezdźwięcznie

Klapa do WC z funkcją wolnego opadania jest polecana szczególnie w domach, w których mieszkają małe dzieci. System amortyzacji zastosowany w tym rozwiązaniu zapobiegnie sytuacji, w której deska do ubikacji mogłaby przytrzasnąć palce najmłodszym domownikom.

Wolnoopadające deski do WC zapewniają właściwą higienę oraz zabezpieczają łazienkę przed nieprzyjemnymi zapachami. Tego rodzaju deski do sedesu zwykle są montowane na chromowanych, metalowych zawiasach, które z łatwością można wypinać i czyścić.

Deski sedesowe i nie tylko — sprawdź naszą ofertę

W Mersi.pl dostarczamy wysokiej jakości materiały wykończeniowe, dzięki którym możesz stworzyć aranżację swoich marzeń. U nas znajdziesz wszystkie niezbędne elementy, na które składa się wyposażenie łazienek, w tym także deski do toalety. W ofercie posiadamy także: