0
Nie masz produktów w koszyku.

0

Sklep z materiałami wykończenia wnętrz | Infolinia: 727-011-707

Brass

11 produkt(ów)

Siatka  Lista 

11 produkt(ów)

Siatka  Lista 

BRASS - ULOTNA NATURA WIATRU UCHWYCONA NA DŁUŻEJ

 

Kolekcja Brass przyciąga uwagę łagodnością i harmonijną paletą barw, które wyciszają i pozwalają odciąć się od nadmiaru bodźców. Nie znajdziemy tu intensywnych kolorów, fantazyjnych dekoracji czy kontrastowych połączeń. W propozycji tej odkryjemy natomiast to, co ulotne i nieuchwytne, co można jedynie poczuć – lekkość powietrza i wolność, jaką niesie ze sobą czysta ekspresja ruchu. Łagodność kolekcji Brass przejawia się w naturalnych odcieniach bieli, szarości i kolorze oliwkowym, na tle których rysuje się subtelny wzór, inspirowany ruchem powietrza i zmiennością wiatru.

Kolekcja Brass doskonale sprawdzi się we wnętrzach klasycznych i eleganckich, w aranżacjach, które są jednocześnie przytulne i bliskie człowiekowi. Płytki w kolorze oliwkowym dobrze jest zestawić z drewnianymi meblami i dodatkami w odcieniach brązu, miedzi czy zieleni. Decydując się na biało-szarą kompozycję, warto wprowadzić z kolei kilka mocniejszych akcentów dekoracyjnych – nowoczesna lampa czy czarna oprawa lustra stworzą przeciwwagę do jasnej tonacji płytek.

W kolekcji znajdziemy trzy płytki ścienne: Brass White, Olive i Grey – o wymiarach 748 x 298 mm, grubości 10 mm i wykończeniu w połysku. Ich odpowiednikami kolorystycznymi są płytki gresowe w kształcie kwadratu 598 x 598 mm i o grubości 11 mm. Charakteryzuje je wykończenie lappato – połączenie matu i poleru w jednym. Wyjątkową ozdobą kolekcji są dekory ścienne zatopione w szkle – Brass Olive i Grey, a także delikatna dekoracja ścienna Brass White MIX, złożona z małych płytek o wymiarze 148 x 148 mm. Całość uzupełniają szklane listwy ścienne w kolorze oliwkowym i jasnoszarym.