0
Nie masz produktów w koszyku.

0

Sklep z materiałami wykończenia wnętrz | Infolinia: 727-011-707

Macchia

Macchia

MACCHIA - MAGIA WŁOSKIEJ KLASYKI

 

Macchia, propozycja Ceramiki Tubądzin w formacie 33 x 90 cm, odkrywa tradycyjne włoskie terrazzo na nowo. To kolekcja niestandardowa, bardzo współczesna i otwarta na stylistyczne eksperymenty, którą pokocha każdy, kto ceni klasyczne piękno i lubi delektować się życiem.

Macchia kojarzy się z przyjemnością. Przywołuje na myśl ciepłe, słoneczne dni, dalekie podróże i włoskie smaki. To połączenie oparte na kontraście tego, co trwałe i ponadczasowe z tym, co ulotne i błogie. Inspiracja klasycznym designem weneckich posadzek terrazzo, ich elegancją i luksusowym stylem, została zestawiona w kolekcji z delikatnością i wyrazistością lodów stracciatella, w których słodycz wanilii przełamuje intensywność i kruchość czekolady.

Oryginalne posadzki terrazzo, które powstawały z bardzo drobnych okruchów marmuru, były punktem wyjścia do pracy nad kolekcją. Twórcy kolekcji zdecydowali się jednak na wykorzystanie większych elementów kamienia, które ożywiły kolekcję i dodały jej ekspresyjnego wyrazu. Łagodna kolorystyka – od beżu, przez szarość, grafit, aż po odcień niebieskiego – wydobywa z kolei w subtelny sposób piękno marmurowych kamieni, podkreśla ich delikatność i śródziemnomorski klimat. Płytkom towarzyszą także polerowane stalowe listwy oraz jasnoszara, matowa płytka podstawowa, które są naturalnym uzupełnieniem wyrazistego motywu terrazzo.

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Ta kategoria nie zawiera produktów.
Zachęcamy do obejrzenia pozostałych pozycji menu.