0
Nie masz produktów w koszyku.

0

Sklep z materiałami wykończenia wnętrz | Infolinia: 727-011-707

Balance

2 produkt(ów)

Siatka  Lista 

2 produkt(ów)

Siatka  Lista 

Kolekcja Balance marki Tubądzin to nowoczesna kolekcja w formacie 32,8x89,8 nawiązująca do struktury betonu. Tworzące trzon kolekcji płytki zostały utrzymane w monochromatycznych barwach delikatnej szarości oraz kremowej. Spodoba się to wszystkim entuzjastom stylu klasycznego lub skandynawskiego. Niezwykle interesujące są zróżnicowane faktury płytek - mamy tu do czynienia z fakturą przypominającą naturalny kamień, fale oraz bardzo ciekawe połączenie faktury porowatego kamienia ze słojami drewna. W ostatniej fakturze dostępna jest też płytka będą połączeniem obydwu kolorów.

Uzupełnieniem kolekcji Balance są bardzo modne ostatnio mozaiki w kształcie heksagonów, gdzie każdy element składający się na arkusz mozaiki posiada inną fakturę. Ponad to ciekawym dodatkiem jest również kremowe inserto, w którym faktura fal utrzymana jest kolorze kojarzącym się ze złotym piaskiem. Dla chcących podkreślić w swojej aranżacji bliskość kolekcji Balance z naturą przygotowana została listwa Balance Wood, przypominająca prawdziwe drewno, a dla chcących wprowadzić element nowoczesny szklana listwa w kolorze złota. Również uzupełnieniem płytek podłogowych jest drewnopodobna płytka z serii Wood Pile Natural w formacie 19x119,8.

Płytki z kolekcji Balance znajdą zastosowanie głównie w aranżacji łazienek, jednak płytki gresowe, z racji klasy antypoślizgowości R10 mają znacznie szerszy wachlarz zastosowań - z powodzeniem możemy je ułożyć na tarasie czy loggiu.