0
Nie masz produktów w koszyku.

0

Sklep z materiałami wykończenia wnętrz | Infolinia: 727-011-707

Ceramika Nowa Gala

Nowa Gala to firma, która od ponad 25 lat zajmuje się produkcją ceramiki. Specjalizuje się w tworzeniu płytek gresowych, które nadają się do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Ceramika Nowa Gala jest tworzona w najnowocześniejszych zakładach, dzięki czemu jest naprawdę wysokiej jakości. Firma dba o każdy szczegół, co w połączeniu z ciekawym wzornictwem sprawia, że gres Nowa Gala jest doceniany przez klientów.

Produkty 1 do 12 z 224

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka  Lista 

Produkty 1 do 12 z 224

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka  Lista 

Nowa Gala – różnorodność oferty

Płytki gresowe Nowa Gala cieszą się dużym zainteresowaniem klientów indywidualnych, ale nie tylko. Doceniają ja również architekci i projektanci, dzięki czemu marka ciągle zyskuje na popularności. Ogromny wybór formatów, kolorów i rodzajów powierzchni sprawia, że płytki gresowe Nowa Gala zdobią coraz więcej domów i obiektów użyteczności publicznej. Oprócz klasycznych rozwiązań na szczególną uwagę zasługują płytki dekoracyjne Nowa Gala. To ciekawe rozwiązania, dzięki którym wprowadzisz nowoczesność do swojego domu. Firma ta proponuje również płytki, będące imitacją drewna lub naturalnych kamieni.

Nowa Gala – płytki na każde warunki

Materiały wykończeniowe od tego producenta wyróżnia najwyższa jakość. W ofercie znajdziesz płytki mrozoodporne, które będą idealnym wykończeniem terenu wokół domu. Nowa Gala – płytki tego producenta są również odporne na szkodliwe działanie środków chemicznych. Dzięki temu masz pewność, że nie zniszczą się, nawet gdy będą często myte i zawsze będą wyglądać perfekcyjnie. Płytki Nowa Gala również bardzo łatwo utrzymać w czystości i nie wymagają one skomplikowanej pielęgnacji. Do miejsc, które mają kontakt z wodą i wilgocią, warto wybrać płytki z powłoką antypoślizgową. Wtedy użytkowanie ich będzie w pełni bezpieczne.

Stwórz z nami projekt łazienki

Wizualizacja łazienki pomoże Ci stworzyć idealną przestrzeń w swoim domu. Jeżeli potrzebujesz pomocy w zaprojektowaniu tego pomieszczenia, to zgłoś się do nas. Doświadczeni projektanci, według Twoich wskazówek, stworzą idealny projekt. Jeżeli zrobisz w sklepie mersi.pl zakupy za 7 tysięcy złotych, to wizualizację dostaniesz gratis. Nie urządzaj łazienki na oko. Zaufaj specjalistom i stwórz przestrzeń idealną do relaksu.

W ofercie znajdziesz również płytki ceramiczne innych producentów.

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktów? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy Ci wybrać idealne płytki firmy Nowa Gala do Twojego domu. Z nami dokonasz dobrego wyboru i stworzysz piękną przestrzeń, w której Ty i Twoi bliscy będziecie się świetnie czuć przez wiele lat.