0
Nie masz produktów w koszyku.

0

Sklep z materiałami wykończenia wnętrz | Infolinia: 727-011-707

Kolekcja KORZILIUS - płytki podłogowe, elewacyjne, ceramiczne

Płytki KORZILIUS to najnowsza seria z linii płytek ceramicznych Tubądzin, która zgodnie z najnowszymi trendami nawiązuje do faktur i struktur doskonale imitujących naturę. Tubądzin płytki podłogowe i ścienne z kolekcji KORZILIUS to więc duża ilość motywów drewnianych, przypominających sęczne, grubo ciosane deski. 

Kolekcja KORZILIUS jest utrzymana w bielach, beżach, brązach oraz szarościach, czyli barwach naturalnych, uniwersalnych, świetnie sprawdzających się w różnego typu pomieszczeniach, takich jak:

 ∙ salon
 ∙ sypialnia
 ∙ kuchnia
 ∙ łazienka
 ∙ przedpokój

Produkty 1 do 12 z 46

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Siatka  Lista 

Produkty 1 do 12 z 46

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Siatka  Lista 

KORZILIUS płytki — ceramika Tubądzin

Płytki podłogowe Tubądzin stanowią doskonałe wyposażenie łazienek i nie tylko — płytki KORZILIUS w stylistyce nawiązującej do naturalnego drewna będą dobrą alternatywą dla tradycyjnych paneli podłogowych. Dzięki uniwersalnej kolorystyce i ponadczasowym wzorom będą doskonale prezentowały się także w salonach, sypialniach czy gabinetach.

Płytki gresowe Tubądzin z powodzeniem można stosować również jako materiały wykończeniowe na zewnątrz — na przykład na balonach czy tarasach.

Płytki Tubądzin podłogowe z kolekcji KORZILIUS są dostępne w dwóch seriach: Mountain Ash oraz Wood.

Płytki Tubądzin KORZILIUS — seria Mountain Ash

Mountain Ash zawiera modne płytki ceramiczne o strukturze drewna, utrzymane w kolorystyce ciepłych barw dębu. Do wyboru są trzy kolory drewna: Gold, Almond oraz Coral. Wszystkie płytki są rektyfikowane, mrozoodporne, posiadają wysoką klasę antypoślizgowości i ścieralności. Głównym zastosowaniem płytek będą salony, przedpokoje czy łazienki, ale świetnie sprawdzą się również na tarasie.

Płytki Tubądzin KORZILIUS — seria Wood

Kolekcja Wood to wielkoformatowe deski ceramiczne, przypominające naturalne drewno z pełnym usłojeniem. Płytki z tej serii dostępne są w aż 14 odsłonach kolorystycznych, które w pełni odzwierciedlają różne rodzaje drewna. Z kolekcją Wood śmiało możemy zaaranżować nie tylko podłogi, ale również ściany. Dzięki neutralnym tonacjom i naturalnym fakturom sprawdzą się zarówno w łazience, kuchni, jak i sypialni czy gabinecie.

Tubądzin płytki ceramiczne — wybierz jakość i estetykę!