0
Nie masz produktów w koszyku.

0

Sklep z materiałami wykończenia wnętrz | Infolinia: 727-011-707

Cerrad 2.0

Produkty 1 do 12 z 32

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatka  Lista 

Produkty 1 do 12 z 32

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatka  Lista 

Zadbany taras, piękny ogród i oryginalny podjazd to wizytówka każdego domu.Charakter tak wymagającej przestrzeni niesie za sobą konieczność zastosowania materiałów o odpowiednich właściwościach, nieskazitelnej estetyce i wysokich parametrach technicznch. Wychodząc naprzeciw tym, którzy marzą o spójnej, a zarazem trwałej kompozycji strefy wokół budynku, przedstawiamy nowe kolekcje płytek o grubości 20 mm.

Kolekcje 2.0 charakteryzuje odporność na duże obciążenia, niska nasiąkliwość oraz wysoka klasa antypoślizgowości. Dzięki temu, doskonale sprawdzą się na tarasie, ozdobią ogrodowe ścieżki, altanki czy wjazd do garażu. Można je układać bezpośrednio na gruncie – trawie, żwirku, piasku lub na specjalnych wspornikach, co otwiera przed projektantem niemal nieograniczone możliwości kompozycyjne.

Zróżnicowana i szeroka oferta płytek 2.0 sprosta największym wymaganiom Klientów. Dzięki wysokim parametrom technicznym kolekcje idealnie sprawdzą się również w przestrzeni użytku publicznego. Z pomocą płytek z linii 2.0 zaaranżowanie spójnej i harmonijnej kompozycji staje się prawdziwą przyjemnością.