0
Nie masz produktów w koszyku.

0

Sklep z materiałami wykończenia wnętrz | Infolinia: 727-011-707

Paradyż Classica - Klinkier

Płytki klinkierowe Paradyż to nie tylko obietnica świetnej jakości produktów w przystępnych cenach. W ofercie tej firmy znajdziemy bowiem płytki klinkierowe w naprawdę wielu rodzajach i wariantach.

Produkty 1 do 12 z 198

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka  Lista 

Produkty 1 do 12 z 198

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka  Lista 

Klinkier Paradyż – płytki na każdą sytuację

Płytka klinkierowa to produkt, z którego korzysta się obecnie niezwykle często zarówno w ozdabianiu wnętrza, jak i części zewnętrznej domów. Ceramika Paradyż to uznany na naszym krajowym podwórku producent, którego specjalnością są wszelkiego rodzaju materiały wykończeniowe.

Nie są to jednak tylko wbrew pozorom płytki ceramiczne. Firma ta specjalizuje się również w takich produktach, jak klinkier elewacyjny czy płytki klinkierowe podłogowe. Produkty od marki Paradyż nadadzą się też do wykończenia innych części naszych czterech kątów. Coraz większą popularnością ostatnimi czasy cieszą się chociażby płytki klinkierowe na taras, a wiele osób stawia również na płytki klinkierowe na schody, które prezentują się wręcz znakomicie.

Płytki klinkierowe elewacyjne i nie tylko – mnogość zastosowań

Klinkieru można użyć w wielu miejscach. Oczywistym wyborem wydaje się być elewacja z płytek klinkierowych, lecz w przypadku takiego materiału, jak klinkier parapet również będzie świetnym miejscem, by umieścić takie płytki. Sprawdzą się również świetnie we wnętrzu – dobrym sposobem, by to sprawdzić, jest wizualizacja łazienki. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz to, co najlepsze dla Twojego domu!