0
Nie masz produktów w koszyku.

0

Sklep z materiałami wykończenia wnętrz | Infolinia: 727-011-707

Modern Basalt

Modern Basalt

MODERN BASALT – POŁYSK PLATYNY I SUROWOŚĆ CZARNEGO KRUSZCU


Kolekcja Modern Basalt to najnowsza propozycja od Ceramiki Tubądzin w formacie 30x75. Wzór płytki odwołuje się do natury, jednak tym razem projektanci postawili na ukazanie piękna surowca, który nieczęsto staje się inspiracją dla projektantów wnętrz – bazaltu. W kolekcji Modern Basalt czarny kruszec i jego surowy charakter złagodzony został przez sąsiedztwo jasnej płytki ściennej o błyszczącym wykończeniu  - Modern Basalt Ivory, a także płytki ściennej w odcieniu szarości i matowym wykończeniu - Modern Basalt Black.

Na dekoracjach ściennych Modern Basalt A oraz Modern Basalt B odnajdziemy kwadraty, trójkąty i geometryczne kształty ukryte w trójwymiarowej, które nawiązują do kubistycznych wzorów. Z kolei dekoracje Modern Basalt Black to wyraziste, metaliczne wzory układające się w jodełkę, wykończone na mat i połysk. Kolekcji towarzyszy jeszcze płytka listwa ścienna Steel Black 3 23x748mm.

Na podłogę producent przewidział 2 rozwiązania: dla osób pragnących pozostać w czerni i klimatach noir mamy gres Grand Cave Graphite, natomiast dla wielbicieli nieoczywistych połączeń, mamy płytkę imitującą deskę Wood Grain Red STR 23x150cm.

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Ta kategoria nie zawiera produktów.
Zachęcamy do obejrzenia pozostałych pozycji menu.