0
Nie masz produktów w koszyku.

0

Sklep z materiałami wykończenia wnętrz | Infolinia: 727-011-707

Modern Basalt

7 produkt(ów)

Siatka  Lista 

7 produkt(ów)

Siatka  Lista 

MODERN BASALT – POŁYSK PLATYNY I SUROWOŚĆ CZARNEGO KRUSZCU


Kolekcja Modern Basalt to najnowsza propozycja od Ceramiki Tubądzin w formacie 30x75. Wzór płytki odwołuje się do natury, jednak tym razem projektanci postawili na ukazanie piękna surowca, który nieczęsto staje się inspiracją dla projektantów wnętrz – bazaltu. W kolekcji Modern Basalt czarny kruszec i jego surowy charakter złagodzony został przez sąsiedztwo jasnej płytki ściennej o błyszczącym wykończeniu  - Modern Basalt Ivory, a także płytki ściennej w odcieniu szarości i matowym wykończeniu - Modern Basalt Black.

Na dekoracjach ściennych Modern Basalt A oraz Modern Basalt B odnajdziemy kwadraty, trójkąty i geometryczne kształty ukryte w trójwymiarowej, które nawiązują do kubistycznych wzorów. Z kolei dekoracje Modern Basalt Black to wyraziste, metaliczne wzory układające się w jodełkę, wykończone na mat i połysk. Kolekcji towarzyszy jeszcze płytka listwa ścienna Steel Black 3 23x748mm.

Na podłogę producent przewidział 2 rozwiązania: dla osób pragnących pozostać w czerni i klimatach noir mamy gres Grand Cave Graphite, natomiast dla wielbicieli nieoczywistych połączeń, mamy płytkę imitującą deskę Wood Grain Red STR 23x150cm.