0
Nie masz produktów w koszyku.

0

Sklep z materiałami wykończenia wnętrz | Infolinia: 727-011-707

ARDESIA Porcelain

9 produkt(ów)

Siatka  Lista 

9 produkt(ów)

Siatka  Lista 

ARDESIA to bardzo elegancka, nowoczesna i naturalna kolekcja. Składa się z wielu różnych formatów: 45×90, 60×60, 30×60, duży format 90×90 oraz oryginalny format mozaiki 30×30, który daje nam szeroką gamę rozwiązań w arażacji wnętrz.
Pod względem kolorystycznym przechodzimy do estetyki o silnej osobowości. Wszechstronna, elegancka i nowoczesna kolekcja ARDESIA, łączączy kreatywność z nieskończonymi możliwościami,  osiągając szeroką różnorodność na poziomie kompozycyjnym.


SALONI projektuje w oparciu o marzenia najkreatywniejszych projektantów, tworząc nowe style i smaki szeroki wachlarz ponadczasowych osobowości płytek ceramicznych. Hiszpańska marka Saloni Ceramica posiada szeroki asortyment płytek ceramicznych. Płytki SALONI występują w szerokiej gamie rozmiarów, kolorystyki i wzorów. Projekty płytek SALONI CERAMICA są tworzone przez kreatywnych projektantów, kreują najnowsze trendy, tworząc nowy styl i smak. W ofercie SALONI znajdziemy ponadczasowe projekty, jak również oryginalne i stylowe.