0
Nie masz produktów w koszyku.

0

Sklep z materiałami wykończenia wnętrz | Infolinia: 727-011-707

Chemia

W sklepie Mersi oferujemy wysokiej jakości materiały wykończeniowe. Dostępna jest też chemia budowlana niezbędna do ich montażu, pielęgnacji i konserwacjiPłytki ceramiczne oraz panele podłogowe wymagają specyficznych preparatów, dzięki którym możemy zamontować je na stałe bez obaw o uszkodzenie podłoża. Dekoracje ścienne wymagają właściwej impregnacji, aby nie niszczyła ich wilgoć lub nie osadzał się na nich kurz. Z kolei podłogi drewniane muszą być dodatkowo zabezpieczone przed szkodliwym działaniem wody, szkodników oraz zarysowaniami. Jaka chemia dostępna jest w naszym sklepie?

Produkty 1 do 12 z 182

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Siatka  Lista 

Produkty 1 do 12 z 182

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Siatka  Lista 

Chemia budowlana – sklep internetowy

Sklep z chemią budowlaną oferuje szeroki wybór produktów uniwersalnych oraz przeznaczonych do pracy z konkretnymi materiałami wykończeniowymi. Do przygotowania podłoża niezbędny może być:

 • grunt stosowany na zewnątrz i we wnętrzach,
 • wysokoelastyczna zaprawa klejowa.

Przy pracach z dekoracjami ściennymi lub panelami podłogowymi przydają się na przykład:

 • uniwersalny klej do płytek,
 • klej dyspersyjny w formie gotowej do użytku pasty,
 • klej do płytek elastyczny, między innymi na podłogi ogrzewane,
 • klej mrozoodporny do kamienia i płytek ceramicznych,
 • klej do okładzin gipsowych.

Polecamy również produkty, takie jak fuga do kamieni elewacyjnych. Emulsja impregnująca, impregnat do wyrobów betonowych i gipsowych, pozwoli dłużej cieszyć się ich gładką strukturą i naturalnym kolorem. Szybkotwardniejąca żywica do zalewania rys pomoże usunąć drobne pęknięcia w betonie czy i jastrychu.

Sklep z chemią budowlaną a preparaty ochronne

Do pielęgnacji i konserwacji materiałów wykończeniowych przydadzą się również koncentrat do czyszczenia drewnianych podłóg pokrytych olejem czy preparaty zapobiegające powstawaniu grzybów i porostów. Dzięki nim dłużej będziesz cieszyć się podłogą czy elewacją, które będą wyglądać jak nowe. Zainteresowała Cię nasza oferta, ale nie wiesz, po który preparat sięgnąć? Skontaktuj się z nami! Chętnie pomożemy i przedstawimy asortyment naszego sklepu!