0
Nie masz produktów w koszyku.

0

Sklep z materiałami wykończenia wnętrz | Infolinia: 727-011-707

Blue Stone

Bogactwo wzorów i struktur to znak rozpoznawczy karnawału. To czas, kiedy sztuka, architektura oraz radość życia zgodnie przeplatają się ze sobą w tańcu pełnym pasji i bliskości. Świetnym tego wyrazem jest jedna z najnowszych kolekcji od Grupy Tubądzin - Blue Stone. Jej malarskość, a równocześnie perfekcjonistyczne zacięcie pozwalają stworzyć niezwykle reprezentacyjne aranżacje.

Kolekcja ma dwie odsłony, które łączy złoto. Pierwsza bazuje na motywie roślinnym. Okazałe liście powleczone błękitami, bielą i granatami, zostały przystrojone efemerycznymi muśnięciami złota w konturach wzoru. Dzięki temu płytki tworzą prawdziwe dzieło sztuki - 4 elemntowy dekor ścienny Blue Stone w formacie 748x1198mm.  Z kolei druga propozycja to przepiękne, pokryte złotą warstewką płytki w formacie 78x237mm w kolorze nasyconego burgundu oraz głębokiego granatu. Silny kontrast tonują subtelne złocenia, które wyglądają niczym skrzące się w blasku słońca krople rosy.

Bazowymi płytkami są płytki Blue Stone będące imitacją marmuru z żyłkami, gdzie przeważa kolor niebieski, złoty i szary w formacie 298x748mm na ścianę oraz 598x598mm na podłogę.

11 produkt(ów)

Siatka  Lista 

11 produkt(ów)

Siatka  Lista