0
Nie masz produktów w koszyku.

0

Sklep z materiałami wykończenia wnętrz | Infolinia: 727-011-707

My Tones

12 produkt(ów)

Siatka  Lista 

12 produkt(ów)

Siatka  Lista 

MY TONES - KOJĄCA GŁĘBIA BŁĘKITU I ZIELENI Z ELEGANCKIMI ZDOBIENIAMI W TLE


Wyjątkowość kolekcji My Tones kryje się w jej różnorodności. Wyrazista kolorystyka płytek, będąca znakiem rozpoznawczym kolekcji, przyciąga uwagę głębokimi odcieniami szmaragdowej zieleni i granatu, które jeszcze piękniej mogą zaistnieć na tle kojącej bieli. Autorka kolekcji, Małgorzata Sawicka-Wieczorek, postawiła w swoim projekcie na subtelność i łagodność stylistyczną, sprawiając, że intensywne barwy, struktury i zdobienia nie przytłaczają, lecz budzą pozytywne skojarzenia, pozwalają się wyciszyć i odnaleźć równowagę.

Szeroka gama dekoracji, jakie towarzyszą klasycznym płytkom podstawowym, wprowadza do wnętrza wielowymiarowość, pobudza wyobraźnię i zachęca do tworzenia nieoczywistych kompozycji. Bogactwo struktur, kształtów i wzorów daje duże pole do kreacji. Obecne w kolekcji uporządkowane, proste motywy geometryczne, łączą się tutaj z ornamentalnym, swobodnym wzorem płytki My Tones Rug, nawiązującym do sztuki późnego baroku, tworząc komplementarną formę. Wykończenie płytek w połysku i macie tworzy delikatną poświatę, która rozjaśnia wnętrze i dodaje mu perłowej szlachetności.

W kolekcji znajdziemy płytki ścienne My Tones White, Green i Navy, o wymiarach 298 x 748 mm wykończene w macie i połysku, a także płytkę strukturalną My Tones White STR, o tych samych parametrach, z delikatnie wyżłobionymi liniami, układającymi się w regularne pionowe lub poziome pasy. Niezwykłą ozdobą kolekcji są płytki dekoracyjne – My Tones Green B i Navy B, z motywem małych kropek, które dodają lekkości i są subtelnym elementem biżuteryjnym. Wzór ten pojawia się także w dwuelementowych dekorach ściennych – My Tones Green A i Navy A, gdzie przekształca się on stopniowo w nieco większe geometryczne detale. Uzupełnieniem kolekcji są płytki gresowe o wymiarach 598 x 598 mm w wykończeniu matowym, będące kolorystycznymi odpowiednikami płytek podstawowych. Warto także zwrócić uwagę na niewielkie, ale bardzo urokliwe płytki w kształcie wąskich pasków, w odcieniu zieleni i granatu (48 x 298 mm). Płytki te niosą ze sobą dużo możliwości aranżacyjnych i w zależności od ich ułożenia mogą podkreślić styl pomieszczenia, a nawet nadać mu ostateczny charakter. W wersji klasycznej szachownicy wnętrze nabierze elegancji, jodełka wprowadzi trochę ożywienia i nonszalancji, natomiast  kompozycja pionowych pasów, zestawionych obok siebie, sprawdzi się doskonale w minimalistycznych i nowoczesnych projektach.

Kolekcja My Tones z pewnością przypadnie do gustu osobom, które dobrze czują się we wnętrzach klasycznych i aranżacjach w stylu glamour. Złote akcenty w postaci lamp czy armatury łazienkowej dodadzą przestrzeni wyjątkowości i uczynią ją bardziej luksusową. Kolekcja stanowi wyszukane, kolorystyczne tło dla designerskich mebli. Pięknie prezentuje się w towarzystwie miękkich foteli i puf, o charakterystycznych obłych kształtach, które zachwycają niemalże filmową stylistyką i elegancją, a przy tym zachęcają do odpoczynku i regeneracji.