0
Nie masz produktów w koszyku.

0

Sklep z materiałami wykończenia wnętrz | Infolinia: 727-011-707

Grunge

11 produkt(ów)

Siatka  Lista 

11 produkt(ów)

Siatka  Lista 

Grunge - styl z charakterem

 

Kolekcja Grunge marki Tubądzin, to nowy wzór w formacie 33x90, który jest unikalnym połączeniem różnych kolorów i tekstur. Płytki Grunge łączą brąz, szarość i niebieski w rzadkich w ceramice zestawieniach – odważnej mozaice inspirowanej art déco, szklanym dekorze i płytkach ściennych, niczym przetarty cement. Kolekcja Grunge zachwyca przede wszystkim płytką dekoracyjną, która łączy w sobie różne faktury, wzory, kolory, wszystkie w jesiennej tonacji, oscylującej w modnym kolorze taupe – między beżem, a szarością. Bazę kolekcji stanowią jednak przed wszystkim 4 płytki matowe ścienne inspirowane przetartym cementem. Płytka Grunge White STR przypomina gęstą białą farbę, na której pacą o wąskich ząbkach zaznaczono nakładające się na siebie kwadraty i prostokąty. Płytka Grunge Taupe przywodzi na myśl nie tylko styl art déco, ale jego emanację na starych kamienicach, na muralach które możemy podziwiać do dzisiaj: wzory, których idealną kolorystyczną harmonię zakłócają elementy niczym z przetartego cementu, nadgryzione zębem czasu. Z kolei płytka Grunge Blue jest ukłonem w kierunku Classic Blue - koloru roku 2020. Całość uzupełnia płytka Grunge White.

Niezwykle interesującym dodatkiem do kolekcji są szklane płytki dekoracyjne na ścianę Grunge Blue A i Grunge Blue B, które łączą w sobie wszystkie wymienione wyżej kolory, z dodatkową nutą czerwieni, w jesiennej mozaice. Przypominają one malarską paletę, na której projektanci kolekcji rozmieścili wszystkie barwy kolekcji i swobodnie pomieszali je, niczym malarz przed naniesieniem farb na płótno. W kolekcji znajdziemy także dwie listwy ścienne, w kolorach czarnym i miedzianym - Steel Black POL oraz Steel Copper 3.

Posadzkę stanowią płytki gresowe designem odpowiadające płytkom ściennym, z powierzchnią wykończoną lapatto - Grunge Blue Lap i Grunge Taupe Lap i matową Grunge White Mat.