0
Nie masz produktów w koszyku.

0

Sklep z materiałami wykończenia wnętrz | Infolinia: 727-011-707

VARMORA by AG HOME

Historia Varmora Granito Pvt. Ltd. - to nie tylko historia rozwoju odnoszącego sukcesy przedsiębiorstwa, to historia rodziny, która rozpoczęła się od ambitnych pomysłów jednego człowieka i rozwinęła się do zwartego związku ojca i synów, braci i siostrzeńców, zjednoczonych przez wspólną ulubioną firmę. Miłość do swojej pracy i radość z pracy to nie tylko filozofia firmy Varmora, ale także wartości rodzinne przekazywane z pokolenia na pokolenie. Przekraczanie oczekiwań, tworzenie niemożliwego i szukanie nowych dróg rozwoju – to właśnie one rzeczy, które pomagają firmie rodzinnej prosperować i sprawiać przyjemność klientom na całym świecie. 

Miłość do naturalnych materiałów, naturalnych faktur i kolorów jest głównym źródłem inspiracji do tworzenia wyjątkowych kolekcji płytek ceramicznych Varmora. Młodzieńcza ciekawość skłania do nowych odkryć, odważnych rozwiązań i eksperymentów, dzięki którym powstają nowe, niestandardowe formaty produktów.

W ciągu ostatnich dwóch i pół dekady rodzinna firma rozrosła się do firmy produkującej wysokiej jakości ceramikę, porcelanę i płytki ceramiczne. Prowadzona przez Bhavesha Varmorę firma posiada rozległą sieć ponad 5000 punktów sprzedaży detalicznej i ponad 700 dealerów, 20 oddziałów zatrudniających ponad 1200 specjalistów w całym kraju.

9 produkt(ów)

Siatka  Lista 

9 produkt(ów)

Siatka  Lista