0
Nie masz produktów w koszyku.

0

Sklep z materiałami wykończenia wnętrz | Infolinia: 727-011-707

Stones VINTAGE 3

Więcej widoków

  • Stones VINTAGE 3
  • Stones VINTAGE 3
  • Stones VINTAGE 3

Stones VINTAGE 3 | narożnik (12szt.= 0,93mb)

44,78 zł

W paczce: 0.93 m2

Cena za m2: 48.15

Krótki opis

Producent: Stones
płytki cegłopodobne z fugą (do wewnątrz)
Podaj ilość m2:
Przelicz

Stan magazynu: 1 szt.

LUB

 

Informacje

Płytki cegłopodobne do wewnątrz

Vintage to wyjątkowy mariaż nowoczesności i retro. Cegłopodobna, lekko chropowata tekstura o delikatnych przebarwieniach to idealny element dekoracyjny salonu, przedpokoju lub sypialni.

Innowacyjna konstrukcja płytki połączonej z fugą pozwala na szybki i samodzielny montaż, a niejednolita kolorystyka oraz nieregularna struktura, wprowadzają loftowe tchnienie do każdego wnętrza, czyniąc je wyjątkowym.

Płytki są dostępne w dwóch wymiarach (15 i 30 cm długości). Daje to dużą dowolność w kreowaniu ostatecznego efektu wizualnego. W ofercie są również narożniki prawy i lewy, dzięki czemu również naroża mogą zostać perfekcyjnie wykończone.

Vintage 2 to biała cegła z przebarwieniami w odcieniach ciepłych szarości, natomiast Vintage 3 jest odzwierciedleniem starej czerwonej cegły o białych i popielatych przetarciach. Bogata w spękania i pory tekstura płytek idealnie wpisuje się w architektoniczny nurt vintage, który wykorzystuje w aranżacjach takie elementy jak: drewniane meble i skrzynie o misternych zdobieniach, chłodne metale czy naturalne tkaniny.

Szczegóły

producent Stones
kolor ceglasty
zastosowanie wewnątrz

Mogą cię również zainteresować następujące produkty