0
Nie masz produktów w koszyku.

0

Sklep z materiałami wykończenia wnętrz | Infolinia: 727-011-707

Stones OVIEDO 3

Więcej widoków

  • Stones OVIEDO 3
  • Stones OVIEDO 3

Stones OVIEDO 3 (9szt.=0.51m2)

45,03 zł

W paczce: 0.49 m2

Cena za m2: 91.90

Krótki opis

Producent: Stones
Kamień dekoracyjny na zewnątrz / do wewnątrz
Podaj ilość m2:
Przelicz

Stan magazynu: 2 szt.

LUB

 

Informacje

Kamień dekoracyjny na zewnątrz/do wewnątrz

Lekka i cienka płytka mrozoodporna Oviedo tworzy efekt gry świateł i cieni, dzięki wypukłej strukturze i bogactwu zastosowanych barw.
Każdy z odcieni Oviedo nawiązuje do architektonicznych zabytków hiszpańskiego miasta Oviedo, takich jak:
  • katedra San Salvador
  • kościół San Tirso
  • klasztor San Vicente
 
Oviedo jest prosta i szybka w montażu, co umożliwia szybką metamorfozę wnętrza i fasady budynku. Na elewacji i ogrodzeniu Oviedo pięknie kontrastuje z soczystą zielenią roślinności.
 

 

Instrukcja montażu:

Płytki i narożniki produkowane na bazie gipsu syntetycznego do stosowania tylko wewnątrz pomieszczeń. Nieznaczne różnice w wymiarach i kolorach wynikają z charakteru produkcji i dodają ścianom naturalnego wyglądu. Towar należy sprawdzić przed położeniem. Zalecamy jednorazowy zakup płytek z jednej partii produkcyjnej w celu uniknięcia różnicy w odcieniach płytek. Producent w roszczeniach klientów nie uwzględnia różnicy w kolorach do kupionych po czasie materiałów.
Płytki należy kleić na czystą, suchą i równą powierzchnię, podłoże musi być stabilne i przenosić obciążenie płytek. Należy zastosować klej firmy STONES: POWERGIPS, E-7, 16 kg (szczegółowa instrukcja klejenia na opakowaniu kleju),  które gwarantują trwałość montażu płytek. Klejenie innymi klejami wyłącznie na odpowiedzialność klienta. Płytek nie należy kleić w miejscach gdzie temperatura przekracza 50° C oraz w miejscach o podwyższonej wilgotności. Klejoną powierzchnię należy zagruntować środkiem do gruntowania firmy STONES: G-5. Płytki należy dobierać z kilku kartonów jednocześnie w celu jednolitego rozmieszczenia odcienia. Temperatura otoczenia w trakcie klejenia i 48 godzin po klejeniu, nie powinna być niższa niż 5° C.

Montaż:

Przed klejeniem należy wyznaczyć poziom pierwszego rzędu płytek oraz usunąć wszelkie zanieczyszczenia z tylnej części płytki. Klej należy nanosić zgodnie z instrukcją na opakowaniu kleju. Płytki należy docinać za pomocą piły do drewna lub metalu.
W przypadku montażu płytek wymagających fugowania, po związaniu kleju należy je zafugować niebrudzącą zaprawą do spoinowania firmy STONES: F-15 (instrukcja fugowania na opakowaniach zaprawy do spoinowania firmy STONES: F-15). W przypadku zastosowania płytek z gotową fugą, należy układać płytki fugą do góry.

Konserwacja:

Po zakończeniu prac, wyklejoną powierzchnię należy zaimpregnować środkiem firmy STONES: S-2, ułatwiającym utrzymanie czystości. Płytki należy zaimpregnować najlepiej po 14 dniach od zakończenia prac montażowych.
Firma nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowy montaż płytek na ścianie. Reklamacje dotyczące rozmiarów i kolorów po montażu nie są uwzględniane.

Szczegóły

producent Stones
kolor szary
zastosowanie na zewnątrz/wewnątrz

Mogą cię również zainteresować następujące produkty