0
Nie masz produktów w koszyku.

0

Sklep z materiałami wykończenia wnętrz | Infolinia: 727-011-707

Stones NERO

Więcej widoków

  • Stones NERO
  • Stones NERO
  • Stones NERO

Stones NERO kamień naturalny (12szt.=0.43m2)

80,33 zł

W paczce: 0.43 m2

Cena za m2: 186.81

Krótki opis

Producent: Stones
Kamień naturalny
Podaj ilość m2:
Przelicz

Stan magazynu: na zamówienie

LUB

 

Informacje

Kamień naturalny do wewnątrz

Bianco to niezwykle kobiece wydanie kamienia naturalnego. Kamień charakteryzuje się efektem iluminacji świetlnej zawartych w jego strukturze drobinek mineralnych. Komponuje się z jasnym, matowym drewnem, szlachetną bielą, srebrem czy złotem. bogaty wachlarz odcieni daje wiele możliwości aranżacyjnych. Doskonały do ułożenia w pionie i poziomie. Przeznaczony do wnętrz.

Instrukcja montażu:

Płytki z kamienia naturalnego przeznaczone są do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Różnice w wymiarach i kolorach wynikają z naturalnego charakteru produktu. Produkt należy sprawdzić przed położeniem.

Montaż należy wykonywać w temperaturze otoczenia nie niższej niż 5o C i nie wyższej niż 25o C. Nie należy montować płytek przy zbyt dużym wietrze, podczas deszczu i przy zbyt silnym nasłonecznieniu klejonej powierzchni. Powierzchnia musi być równa, sucha i czysta. Klejoną powierzchnię należy zagruntować, aby zapewnić dobrą przyczepność kleju.

Płytki należy mocować wyłącznie przy zastosowaniu  kleju elastycznego mrozoodpornego i odpornego na wilgoć – przeznaczonego do montażu kamienia naturalnego. Płytki o  jasnym kolorze wymagają użycia białego kleju elastycznego. Klej należy nanosić zarówno na powierzchnię  ściany jak i płytkę.  Płytki należy montować  „na styk”, nie pozostawiając miejsca na fugę.

Montaż rozpoczynamy od dolnego rzędu, pozostawiając odpowiednią odległość między podłożem, aby zapobiec przenikaniu wody do płytek.  Po dobrym związaniu kleju w pierwszym rzędzie płytek, można przystąpić do montażu kolejnych warstw. Zapobiegniemy w ten sposób przesuwaniu się płytek w dół. Po zakończeniu prac montażowych, wyklejoną powierzchnię należy zaimpregnować produktami konserwującymi, przeznaczonymi do impregnacji kamienia naturalnego (szczegółowa instrukcja na opakowaniu impregnatu).

Zastrzeżenia dotyczące naturalnych cech kamienia naturalnego (tj. różnic w zabarwieniu, strukturze oraz mogących wystąpić z czasem naturalnych osadów/przebarwień)  nie stanowią  podstawy do zgłoszenia reklamacji. Wszelkie prace związane z montażem płytek należy wykonywać zgodnie z zasadami sztuki budowlanej.

Producent nie ponosi odpowiedzialności za wady i uszkodzenia wynikające z nieprawidłowego montażu płytek. Reklamacje dotyczące rozmiarów i kolorów po montażu nie są uwzględniane.

Szczegóły

producent Stones
kolor czarny
rodzaj kamień naturalny
Gatunek I (pierwszy)
Mrozoodporność Tak
zastosowanie na zewnątrz/wewnątrz
ilość w opakowaniu 0,43 m2
ilość sztuk w opakowaniu 12 płytek
wymiary 100x360-400 mm
grubość 12-17 mm

Mogą cię również zainteresować następujące produkty