0
Nie masz produktów w koszyku.

0

Sklep z materiałami wykończenia wnętrz | Infolinia: 727-011-707

Więcej widoków

  • STONE MASTER Impregnat do wyrobów betonowych i gipsowych 750ml

STONE MASTER Impregnat do wyrobów betonowych i gipsowych 750ml

19,85 zł

Krótki opis

impregnat do wyrobów betonowych i gipsowych

Stan magazynu: na zamówienie

LUB

 

Informacje

Cechy
Impregnat do wyrobów betonowych i gipsowych firmy Stone Master to wysokiej jakości środek służący do impregnacji powierzchni kamienia dekoracyjnego wykonanego z betonu oraz gipsu. Przeznaczony jest do stosowania we wnętrzach oraz na zewnątrz budynków. Dzięki zawartości środków hydrofobowych bardzo skutecznie ogranicza chłonność wilgoci, chroniąc podłoża przed przenikaniem wody w głąb zabezpieczonej powłoki. Wodorozcieńczalny, nie zawiera szkodliwych związków lotnych, szybkoschnący.

Zastosowanie i sposób użycia
Impregnat do wyrobów betonowych i gipsowych firmy Stone Master przeznaczony jest do impregnacji kamienia dekoracyjnego wykonanego z betonu oraz gipsu jak również innych materiałów budowlanych chłonących wilgoć. Łatwy w użyciu, w wersji 750 ml z wydajnym atomizerem gotowy do natychmiastowej aplikacji. Przed nałożeniem produkt w kolorze białym, po naniesieniu na powierzchnię całkowicie bezbarwny. Przed przystąpieniem do impregnacji powierzchnia powinna być sucha i odpylona, pozbawiona śladów zabrudzeń. Powierzchnie okien, mebli i inne, które nie będą zabezpieczane chronić przed zabrudzeniem. Przeznaczony do użycia w temperaturze od +5 do +25°C. Produkt należy chronić przed przemarzaniem.

Zalety
Impregnat do wyrobów betonowych i gipsowych wydłuża trwałość impregnowanych powierzchni. Zapewnia im dodatkową ochronę, a dzięki dobrej wydajności jest bardzo ekonomicznym rozwiązaniem. Przy jednokrotnej impregnacji opakowanie 750 ml pozwala na pokrycie powierzchni nawet do 5 m2 .

Dane techniczne

  • Wysoka wydajność: 
  • opp.750 ml nawet do 5 m2 , op. 2 Litry do 10 m2 
  • hydrofobowy, doskonale zabezpiecza przed wnikaniem wilgoci 
  • wodorozcieńczalny i szybkoschnący 
  • umożliwia swobodną dyfuzję pary wodnej 
  • dostępne opakowania: 750 ml z atomizerem i 2 litrowe w kanistrze.

Szczegóły

producent Stone Master
Przeznaczenie impregnat do wyrobów gipsowych i betonowych
waga 0.750 kg
wydajność Od 5 m2/750ml
zastosowanie na zewnątrz/wewnątrz