0
Nie masz produktów w koszyku.

0

Sklep z materiałami wykończenia wnętrz | Infolinia: 727-011-707

Więcej widoków

  • Mapei FUGA Kerapoxy Design N. 173 3 kg
  • Mapei FUGA Kerapoxy Design N. 173 3 kg

Mapei FUGA Kerapoxy Design N. 173 3 kg

117,00 zł

Krótki opis

epoksydowa dwuskładnikowa zaprawa dekoracyjna (stary numer koloru: 730)

Stan magazynu: na zamówienie

LUB

 

Informacje

Mapei Kerapoxy Design jest to epoksydowa, dwuskładnikowa, kwasoodporna zaprawa dekoracyjna przeznaczona w szczególności do fugowania mozaiki i płytek szklanych oraz płytek metalizowanych. Może być także stosowana jako klej. 

Zastosowanie 
Mapei Kerapoxy Design to spoina dekoracyjna do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków. Polecana do układania i spoinowania płytek ceramicznych (maks. szerokość spoiny na powierzchniach pionowych 7 mm). Zalecana jest szczególnie do układania i spoinowania mozaiki i płytek szklanych oraz płytek metalizowanych. Nadaje się także  do klejenia kwasoodpornego i dekoracyjnego ceramicznych płytek na wszelkich podłożach stosowanych w budownictwie. 

Dzięki swoim właściwościom Mapei Kerapoxy Design może być zastosowany do układania i spoinowanie posadzek o znacznych wymiarach, np. w obiektach przemysłowych, gdzie wymagana jest wysoka odporność na kwasy. Zalecany jest również do spoinowania posadzek w obiektach związanych z przemysłem spożywczym, sklepach i innych obiektach, gdzie wymagana jest wysoka higiena  jak również w baseny i centrach SPA.

 

 

karta techniczna

 

 

Szczegóły

producent Mapei
Przeznaczenie spoinowanie płytek w szczególności mozajek i płytek szklanych
waga 3 kg
kolor 173 (dawny numer koloru: 730)
wydajność zależnie od wymiarów spoiny
zastosowanie na zewnątrz/wewnątrz
termin przydatności 24 miesiące