0
Nie masz produktów w koszyku.

0

Sklep z materiałami wykończenia wnętrz | Infolinia: 727-011-707

Więcej widoków

  • Mapei Eporip A+B 10kg

Mapei Eporip A+B 10kg

490,24 zł

Krótki opis

dwuskładnikowy klej epoksydowy

Stan magazynu: na zamówienie

LUB

 

Informacje

Mapei Eporip jest to dwuskładnikowy klej epoksydowy, niezawierający rozpuszczalników, przeznaczony do monolitycznego łączenia elementów konstrukcji, jako warstwa sczepna oraz do scalania pęknięć w podkładach.

Zastosowanie
Mapei Eporip to preparat przeznaczony do trwałego wiązania starego betonu ze świeżym, do zespalania elementów betonowych  prefabrykowanych i lanych oraz do klejenia elementów betonowych  i stalowych (w przypadku gdy wymagane jest ich trwałe połączenie). Eporip może być także stosowany do trwałego zespalania pęknięć w posadzkach i podkładach cementowych. Mapei Eporip należy nanosić na czyste i suche podłoże. Dzięki wysokiej sile klejenia powstaje bardzo mocne połączenie pomiędzy starym i świeżym betonem. Rysy i pęknięcia powinny być wypełniane poprzez wlewanie preparatu w szczeliny po ostatecznym ujawnieniu się wszystkich naprężeń w podłożu. 


karta techniczna

Szczegóły

producent Mapei
Przeznaczenie łączenie nowego betonu ze starym, łączenie betonu, wypełnianie szczelin
waga 10 kg
kolor szary
wydajność mostek przyczepnościowy na podożach chropowatych: 0,5-0,7 kg/m2 - mostek przyczepnościowy na podłożach nieregularnych: 1,0-2,0 kg/m2 - naprawa pęknięć i rys: 1,35 kg/dm3 do wypełnienia - łączenie elementów prefabrykowanych, betonowych lub żelbetonowych:
zastosowanie na zewnątrz/wewnątrz
termin przydatności 24 miesiące