0
Nie masz produktów w koszyku.

0

Sklep z materiałami wykończenia wnętrz | Infolinia: 727-011-707

Więcej widoków

  • Incana DEFIX uniwersalny klej dyspersyjny 7kg
  • Incana DEFIX uniwersalny klej dyspersyjny 7kg

Incana DEFIX uniwersalny klej dyspersyjny 7kg

59,53 zł

Krótki opis

Wielofunkcyjny, uniwersalny, cienko-warstwowy, gotowy klej dyspersyjny

Stan magazynu: na zamówienie

LUB

 

Informacje

PRZEZNACZENIE
Wielofunkcyjny, uniwersalny, cienko-warstwowy, gotowy klej dyspersyjny przeznaczony do przyklejania płytek ceramicznych, płytek z tworzyw sztucznych, izolacyjnych, korkowych itp.
do wszelkich podłoży wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Wodoodporny i mrozoodporny.


PODŁOŻA
Betony zwykłe, lekkie, komórkowe, tynki cementowo-wapienne,  wapienne, gipsowe, płyty gipsowo-kartonowe i gipsowo-włóknowe, OSB, sztywne płyty wiórowe, okładziny płytek ceramicznych.
Sposób stosowania: wszystkie podłoża powinny być wysezonowane, oczyszczone, mieć odpowiednią nośność. Podłoża silnie i nierównomiernie nasiąkliwe należy zagruntować.
Znajdującą się w pojemniku masę dokładnie rozmieszać. Przygotowaną zaprawę należy nakładać pacą zębatą, prowadzoną pod kątem ok. 45°. Max grubość warstwy 5 mm.
Płytki przykleja się w taki sposób, że kolejną przykłada się jak najbliżej poprzedniej, a następnie przesuwa tak, aby powstała spoina odpowiedniej szerokości, następnie płytki docisnąć do podłoża.
Płytki dociskać, aby zaprawa klejąca przylegała do co najmniej 70% jej powierzchni. Płytki większe niż 30x30 cm, w miejscach trwale wilgotnych,
a także intensywnie eksploatowanych, powinny być przyklejane tak, aby zaprawa przylegała do całej powierzchni.

Czas otwartego schnięcia kleju: ok. 20 min. Możliwość spoinowania: najwcześniej po 2 dniach; w przypadku układania płytek na płytki, bądź na płyty wiórowe lub OSB - najwcześniej po 3 dniach.


ZUŻYCIE
Ok. 1,7 kg/m² na mm grubości warstwy Temperatura stosowania: od +5°C do +25°C. Gwarantowana zdatność do użycia: do 12 miesięcy od daty produkcji przy przechowywaniu w miejscu suchym i w nieuszkodzonym opakowaniu fabrycznym.

Szczegóły

producent Incana
Przeznaczenie Betony zwykłe, lekkie, komórkowe, tynki cementowo-wapienne, wapienne, gipsowe, płyty gipsowo-kartonowe i gipsowo-włóknowe, OSB, sztywne płyty wiórowe, okładziny płytek ceramicznych.
waga 7 kg
wydajność 1,7kg/m2/1mm
zastosowanie na zewnątrz/wewnątrz
termin przydatności 12 miesięcy od daty produkcji