0
Nie masz produktów w koszyku.

0

Sklep z materiałami wykończenia wnętrz | Infolinia: 727-011-707

Więcej widoków

  • Incana DECOFLEX zaprawa klejąca 15 kg

Incana DECOFLEX zaprawa klejąca 15 kg

41,58 zł

Krótki opis

Zaprawa klejąca do płytek z kamienia i ceramicznych.

Stan magazynu: na zamówienie

LUB

 

Informacje

Wytrzymała, zaawansowana zaprawa klejąca INCANA przeznaczona do klejenia płyt z kamienia dekoracyjnego oraz płytek ceramicznych, na ścianach i podłogach. Odporna na mróz i wodę, dzięki specjalnej mieszance wysokogatunkowych komponentów nadaje się do użycia na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.

Podłoże:

Beton ,beton komórkowy, anhydryt, tynki cementowe, cementowo-wapienne i gipsowe, mocne i dobrze przyczepne powłoki malarskie. Podłoże powinno być odtłuszczone i odkurzone , zaprawa klejąca INCANA może być stosowana na wszystkich zwartych, suchych i wilgotnych typach podłoży. W przypadku chłonnych podłoży powierzchnie pod płytki należy wcześniej zagruntować.

Przygotowanie zaprawy i sposób użycia:

Zawartość opakowania należy wsypać do 3,6-3,9 l czystej, chłodnej wody , jednocześnie mieszając mechanicznie lub ręcznie, do uzyskania masy o jednolitej konsystencji pozbawionej grudek. Masę należy po 5 minutach ponownie wymieszać, tak przygotowana jest gotowa do użytku. Należy ja nanosić za pomocą metalowej pacy zębatej, jej gładką stroną. Wielkość ząbków dobieramy do formatu płytek. Tak przygotowaną powierzchnie należy przeczesać zębatą pacą , aby uzyskać pasma na których można układać płytki starannie je dociskając. Zaleca się przygotowanie takiej wielkości powierzchni , aby pokryć ją płytkami w ciągu około 20 minut. W przypadku stosowania w miejscach narażonych na mocne obciążenia i zawilgocenia , należy powlekać oba łączone elementy.

Dane techniczne:

Przechowywanie 12 m-cy od daty produkcji w oryginalnym opakowaniu, chronić przed wilgocią. Czas gotowości do pracy do 4 h. Czas otwarty 30 min. Fugowanie ścian po 12 h. Wydajność ok. 1,4 kg /m²/ mm. Czas korekty 30 min, spływ < 0,5 mm. Dopuszczalna grubość warstwy zaprawy 2-10 mm. Temperatura stosowania od +5 OC do +25 OC.

Szczegóły

producent Incana
Przeznaczenie Beton ,beton komórkowy, anhydryt, tynki cementowe, cementowo-wapienne i gipsowe, mocne i dobrze przyczepne powłoki malarskie
waga 15 kg
wydajność 1,4kg/m2/1mm
zastosowanie na zewnątrz/wewnątrz
termin przydatności 12 miesięcy od daty produkcji